Wybierz doświadczenie naszych prawników

Polskie Biuro Odszkodowań specjalizuje się w zakresie dochodzenia odszkodowań dla osób fizycznych oraz przedsiębiorstw. Naszą misją jest zapewnienie pomocy prawnej osobom poszkodowanym w wypadkach poprzez oferowanie naszych usług przy minimalnym zaangażowaniu finansowym osób poszkodowanych.

W walce o należne odszkodowanie najistotniejszym elementem jest odpowiedni wybór prawnika. Korzystając z doświadczenia naszych specjalistów zyskujesz gwarancję, że Twoja sprawa zostanie poprowadzona rzetelnie. Zapewniamy wsparcie profesjonalnej kancelarii prawnej i prowadzenie sprawy przez najbardziej doświadczonych pełnomocników.

Brak opłat wstępnych

Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od efektów naszych działań. Klient płaci za usługę dopiero po uzyskaniu odszkodowania. Bierzemy na siebie ryzyko niepomyślnego zakończenia sprawy. W ramach procesu likwidacji szkody pomagamy naszym Klientom w sprawach karnych, spadkowych lub innych bez dodatkowych opłat.

Skuteczność

Gwarantujemy profesjonalne prowadzenie Twojej sprawy na każdy etapie postępowania likwidacyjnego. Nasz zespół prawników, posiadający wieloletnie doświadczenie daje gwarancje, że oferowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie.
Naszym zadaniem jest sprawne przeprowadzenie procesu likwidacji szkody działając zawsze w interesie naszych Klientów.